Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Łazisko – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Dolnym Śląsku

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

39 500 zł3 053 m² 12,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Pięknie położone działka rolna z możliwością wykorzystywania na cele rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna Witów-Kolonia

Witów-Kolonia(Łazisko + 25 km)

217 000 zł1 887 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferta sprzedaży działki położnej w gm. Sulejów, w miejscowości Kolonia Witów. Nieruchomość o powierzchni 1887m2. Działka w kształcie trapezu, o wymiarach około: 30x64m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koza Wielka

Koza Wielka(Łazisko + 24 km)

119 000 zł1 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana pod budownictwo jednorodzinne, położona w miejscowości Kozia Wielka, 1,5 km od Sycowa. Działka w kształcie prostokąta, 2 km do zjazdu na trasę S8.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowe Chrusty

Nowe Chrusty(Łazisko + 20 km)

120 000 zł1 300 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Posiadamy do sprzedaży 4 działki położone w bardzo urokliwej okolicy z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Powierzchnia każdej działki 1300 m2. W pobliżu wiele nowych domów. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Białe Błoto(Łazisko + 16 km)

300 000 zł2 585 m² 116,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o powierzchni 2585 m w miejscowości Holendry (białe Błoto, gm. Dobroszyce). To propozycja dla osób, które szukają dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sezamkowa

Michałów(Łazisko + 20 km)

619 000 zł4 803 m² 128,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa położona przy ulicy Sezamkowej w Michałowie (gmina Moszczenica). Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - w części frontowej mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Złotowska

Bukowice(Łazisko + 11 km)

299 000 zł3 764 m² 79,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 3764 m2, geodezyjnie oznaczona jako dz. 46/5, położona w miejscowości Bukowice przy ul. Złotowskiej w Gminie Krośnice. Posiada potencjał do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Karlin

Karlin(Łazisko + 22 km)

113 000 zł3 252 m² 34,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna niezabudowana o powierzchni 3252 m2 przy lesie położona w miejscowości Pieńki Karlińskie gmina Moszczenica powiat piotrkowski województwo łódzkie. Działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sokołowice

Sokołowice(Łazisko + 21 km)

359 800 zł2 570 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam chciałbym Państwu zaprezentować działkę w miejscowości Sokołowice w gminie Oleśnica. Działka ma kształt kwadratu o bokach 51,99m x 49,15m x 52,13m x 49,25m.

Szczegóły ogłoszenia

3 615 300 zł5 562 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| działka inwestycyjna w centrum Piotrkowa Trybunalskiego Do sprzedania działka inwestycyjna położona przy drodze dwupasmowej ul. Kopernika, zlokalizowana przy Starówce. W pobliżu sądy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Pracze

Pracze(Łazisko + 22 km)

425 000 zł3 000 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Miejsce w Sercu Doliny Baryczy - Działki w Praczach Szukasz okolicy, gdzie natura spotyka się z Twoim nowym domem? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe działki położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Łazisko

Łazisko,łódzkie

180 000 zł2 136 m² 84,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas! na sprzedaż działka inwestycyjna W łazisku! Mamy na sprzedaż działkę o powierzchni 2136m2. Działka usytuowana jest w Łazisku obok Tomaszowa Mazowieckiego. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Łazisko

Łazisko,łódzkie

769 000 zł15 388 m² 49,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,5388 ha w miejscowości Łazisko. Bardzo dobra lokalizacja. Działka przylega bezpośrednio do drogi asfaltowej, która łączy się bezpośrednio.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij